Subskrypcje do wyboru:

Biuletyn Grafoteka.pl
Informacje o nowych poradnikach wideo, artykułach, promocjach i kursach dla grafików.
Subskrybent otrzymuje również dostęp do dodatkowych materiałów, takich jak bezpłatny kurs Photoshopa.
 

Informacje:

W tym miejscu możesz zarządzać swoimi danymi oraz subskrypcjami w serwisie Grafoteka.pl

Zgodnie z ustawą RODO masz dostęp do wszystkich informacji na swój temat, które zostały zgromadzone przez serwis Grafoteka.pl.
Jeśli chcesz się z nimi zapoznać, kliknij przycisk Pobierz moje dane Ściągniesz spakowany plik xml, w którym znajdziesz informacje na temat swoich danych osobowych oraz Twojej aktywności np. dotyczącej wyboru subskrypcji.

Możesz samodzielnie usunąć wszystkie swoje dane, wybierając przycisk Usuń moje dane. Spowoduje to skasowanie zgromadzonych informacji, jednocześnie oznacza to rezygnację z subskrypcji. Utracisz również możliwość logowania w serwisie i dostęp do dodatkowych materiałów.

Dodatkowe subskrypcje

Oprócz głównego biuletynu mogą być dostępne także dodatkowe listy subskrypcyjne, związane z określoną tematyką lub kursem.
W sekcji Subskrypcje do wyboru: możesz zawiesić główny biuletyn, klikając przycisk Nie, możesz też zapisać się na dodatkowe subskrypcje.

Zielony przycisk oznacza aktywną opcję.
Jeśli przycisk Nie jest wyróżniony kolorem zielonym, oznacza to, że nie prenumerujesz danego biuletynu.
Jeśli zielony jest przycisk Tak, oznacza to, że aktualnie prenumerujesz dany biuletyn i będziesz otrzymywał e-maile z wiadomościami.

Pamiętaj, by wszelkie zmiany zatwierdzić przyciskiem Zapisz zmiany.